Telefon: (212) 544 23 51 | E-posta: bilgi@taninmismakina.com

Film Hatları

Film Hatları

Optik, güneş ve ısı ile şekillendirilen uygulamalar için kullanılan düz film üretimi  için ekstrüzyon hatları

Bir filmin üretimi özel bir şey değildir. Ancak, yüksek kaliteli parlatılmış düz filmin en düşük kalınlıkta üretilmesi tamamen farklı bir konudur.Zorluğu artan uygulamalara zorluğu artan çözümler gerektirir. Bilhassa aşırı-ince, yüksek optik kalitesindeki düşük-gerilimli filmlerin üretim işi –ustalığı ve çıraklık işini çabuk fark ettirir – yani işi bilen ile bilmeyeni çabuk ayırt eder. Geçen yıllar boyunca kazanılmış üstün teknik bilgi ve mükemmel ekstrüzyon teknolojisinin yenilmez bileşimi ile övünebiliriz. Breyer, sürekli değişen pazarda göze çarpan hizmetleri ve ürettiği çözümlerle kendisine dünya çapında bir isim yapmıştır.

Bizim teknolojimizle güven sağlarsınız.

    Düz film ekstrüzyon hattı

Eğer güvenilirlik garantisi yoksa en son teknoloji bile faydasızdır. Bu sebepten dolayı, bir BREYER sisteminin esas önceliği daima toplam kullanım güvenilirliğidir. Ve iyi bir gerekçe ile – BREYER 60 yıllık güvenilir, sağlam ve  yeniliğe açık makineler imal etme geleneğinin gururunu yaşıyor.

Bir ekstrüzyon hattının BREYER’dan  olması ile, biz sadece üstün bir mühendislik ürünü değil ayrıca sizin ilerideki başarınız için de bir güvence sağlıyoruz.

Size sizin olmasını istediğiniz kadar esneklikte olacak bütün makine çeşitlerine sahip bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Bu demektir ki asla makul olmayan bir sistem satın almayın; bizim sistemlerimiz size özel ihtiyaçlarınızı daima karşılayacak şekilde yapılmıştır.