Telefon: (212) 544 23 51 | E-posta: bilgi@taninmismakina.com

BREYER

1949’da Almanyanın Singen am Hohentwiel’de kurulan BREYER firması ilk olarak “soğutma kalıpları” olarak adlandırılan, yani alüminyum döküm parçaların üretimi için kurulmuştur. Kısa zamanda üretim tesisini büyüterek termoplastiklerin işlenmesi için ekstrüzyon teknolojisine giriş yaparak alanında tanınan iyi bir şirket haline gelmiştir.

Ekstrüzyon alanından sonra, sadece plastik granülleri plastikleştirmek için ekstrüderler değil, aynı zamanda termoplastikten yapılmış profiller, levhalar ve folyoların üretimi için plastik eriyiği şekillendirmek için gerekli olan sonraki makinelerin de üretimine başlanmıştır.

Levha, film ve profil ekstrüzyon sistemlerinin yapımına paralel olarak, harici kalibrasyon ile donatılmış, polietilenden tüp hortum üretimi için ekstrüzyon sistemleri. Ekstrüde boru hortumları, kozmetik ve tıbbi ürünlerin yanı sıra gıdaların paketlenmesi için yeni makinalar tasarlanmıştır.

Uzun yıllların vermiş olduğu tecrübe ve Avrupa kalitesi ve tekniği kullanılarak üretilen ekstrüzyon sistemleri Breyer markası olarak hala günümüzde de alanında tek ve dünya devi olmaya devam etmektedir.

Breyer web site: www.breyer-extr.com

Levha Hatları

Film Hatları

Film & Levha Makine Kafaları

tr_TRTurkish