Telefon: (212) 544 23 51 | E-posta: bilgi@taninmismakina.com

Kariyer

İnsan Kaynakları

Tanınmış Makina Kariyer

Tanınmış Makina’nin İnsan Kaynakları Politikası ve Uygulamaları aşağıda belirtilen ilkelerin ışığı doğrultusunda gerçekleşir:

Şirketimiz insan kaynağı seçiminde, gelişime açık, işe uygun yetkinliğe sahip, şirket değerlerini özümseyip sürdürebilecek adaylar arasından tercih nedenidir.

Çalışanlarımızın görevlerinde gösterdikleri başarılarını ve çalışma performanslarını değerlendirir, ödüllendirir, teşvik ederiz.

Yeni kaynak arayışlarımızın karşılanmasında öncelikle Şirket içi insan kaynağımızdan yararlanmayı amaçlarız.

İnsan kaynakları yönetiminde yeni gelişmeleri takip eder ve Şirketimizin ihtiyaçlarına uygun şekilde değerlendirerek uygularız.

Çalışanlarımızın Şirketimize değer katacağı çalışmalara olanaklar hazırlar, önerilerini değerlendiririz.

“Hayat boyu Eğitim” değişmez felsefemizdir. Çalışanlarımıza şirket içi/dışı eğitim olanaklarından faydalandırtarak onların kariyer planlamalarına göre eğitim programları düzenleriz.

Bizimle Çalışmak İstiyorsanız : bilgi@taninmismakina.com adresine CVlerinizi gönderebilirisiniz.

Bu firmalarda yaptığımız her çalışma bizim için bir sorumluluk ve ciddiyet; her çalıştığımız firma da bizim bir çözüm ortağımızdır. Yatırımlarınızın amortisman süresi, üretim kayıplarının en aza indirilmesi ve kalite standartlarının korunmasını esas alan bir hizmet anlayışı ile çalışıyor, kaliteliyi en ekonomik fiyata ve en hızlı şekilde sizlere ulaştırıyoruz.

İş Başvuru Formu


    CV Yükle