Telefon: (212) 544 23 51 | E-posta: bilgi@taninmismakina.com

Hakkımızda

Hakkımızda

Tanınmış Makina

Tanınmış Makina 1998 yılında kurulmuş olup yerli üretim olan Soğutma Grupları (Chiller) ve Kalıp şartlandırıcı Cihazları, Almanya üretimi Ekstruder Hatları, Lanson Plastik Enjeksiyon Makinaların satışı ve satış sonrası servis hizmetini yılların vermiş olduğu deneyimle müşterilerimize sunmaktayız. Verdiğimiz tüm hizmetlerde, firmamızda oluşturduğumuz takım ruhu ile aldığımız kalite ödüllerine layık olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kalitemizi her geçen gün arttırıp tüm dünya sektörlerinde en iyi ve en kaliteli makineleri üreten firmalar ile çalışarak üretime destek olan ve değer katan firma olmak öncelikle amacımızdır.

CHURCHILL (Türkiye)’nın Soğutma Cihazları ve Isı Kontrol Cihazları, Breyer (Almanya)’nın üretimi olan Ekstruder Hatları, LANSON MACHİNERY Plastik Enjeksiyon Makineleri satış ve servisini yapan firmamız, plastik üreticilerinin ihtiyacı olan makineleri ve ekipmanlarını tek elden satışını ve hizmetini sunarak daha hızlı, daha ucuz ve daha kaliteli üretim yapabilmelerini sağlamak ve dolayısıyla ülkemizin ekonomisine katkıda bulunmayı kendisine görev edinmiştir.

Bu doğrultuda firmamız kaliteli üretim yapan firmalar ile daima işbirliğinde olacaktır. Çözüm Ortağı Türkiye genelinde yaklaşık 800’ün üzerinde firma ile çalışmaktayız.

Bu firmalarda yaptığımız her çalışma bizim için bir sorumluluk ve ciddiyet; her çalıştığımız firma da bizim bir çözüm ortağımızdır. Yatırımlarınızın amortisman süresi, üretim kayıplarının en aza indirilmesi ve kalite standartlarının korunmasını esas alan bir hizmet anlayışı ile çalışıyor, kaliteliyi en ekonomik fiyata ve en hızlı şekilde sizlere ulaştırıyoruz.

Vizyonumuz

Verdiğimiz tüm hizmetlerde, firmamızda oluşturduğumuz takım ruhu ile aldığımız kalite ödülleri çerçevesinde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kalitemizi her geçen gün arttırıp,CHURCHILL (Türkiye), BREYER (Almanya ), LANSON (Çin) gibi sektörlerinde en iyi ve en kaliteli makinaları üreten firmalar ile çalışarak üretime destek olan ve değer katan firma olmaktır.

Misyonumuz

Yüzde yüz yerli üretimi olan CHURCHILL Su soğutma cihazları ve ısı kontrol cihazları, Breyer ( Almanya )’in üretimi olan Extruder hatları, Lanson Enjeksiyon Makinesi ile üreticinin ihtiyacı olan yardımcı ekipmanların satış ve servisini yapan firmamız , plastik üreticilerinin daha hızlı , daha ucuz ve daha kaliteli üretim yapabilmelerini sağlamak ve dolayısıyla ülkemizin ekonomisine katkıda bulunmayı kendisine görev edinmiştir. Bu doğrultuda firmamız kaliteli üretim yapan firmalar ile daima işbirliğinde olacaktır.

tr_TRTurkish