Telefon: (212) 544 23 51 | E-posta: bilgi@taninmismakina.com

Chiller Servisi Tamir ve Bakım Hizmeti

Chiller Servisi Tamir ve Bakım Hizmeti

Firmamız kendi ürettiğimiz hava ve su soğutmalı chiller cihazlarımızın ve yine kendi üretimimiz olan kalıp şartlandırıcı (ısı kontrol cihazı) teknik servis tamir ve bakım hizmetini sunmaktadır. Sadece kendi ürettiğimiz değil yine müşterilerime özel çözümler sunarak müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını tespit ediyor ve yerinde müdahale ediyoruz. Böylelikle müşterilerimiz herhangi zaman ve maliyet kaybı yaşamamış oluyor.

İstanbul ve Düzce İçin Aynı Gün Servis Hizmeti

Teknik servis hizmetini tecrübeli ve etkin personel, zaman sıkıntısı olmadan 7/24 saat ulaşabileceğiniz, yerinde hizmeti sağlayarak servis hizmeti veriyor ayrıca 20 yılı aşkındır vermiş olduğu tecrübenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Özellikle endüstriyel alanda üretim yapan müşterilerimizin zaman kaybı yaşamaması ve günün her saatinde sorunlarına çözüm sunmak için servis ekibimiz geniş filosu ile 7/24 ulaşılabilir konumdadır. İstanbul ve üretimimizin olduğu Düzce il genelinde herhangi servis, tamir ve bakım ihtiyacında gün içersinde hizmet sağladığımız gibi diğer iller için aciliyet durumuna göre en kısa sürece hizmet vermekteyiz. Sadece ülkemiz genelinde değil yurt dışında da teknik servis tamir ve bakım hizmeti vermekteyiz.

Chiller Soğutucu ve Şartlandırıcı Teknik Servisi

Telefon : 0212 501 43 16
Cep : 0555 571 87 61
Mail : teknik@taninmismakina.com

Chiller Servis Hizmeti Akırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?
– Sadece arıza durumunda servise gelmeleri hiç bakımlarını yaptırmamaları cihazın ömrünü tahrip etmekte ve çalışma kapasite düşüklüğüne sebep olmaktadır.

Chiller Bakımları Ne Kadar Sıklıkla Yapılmalı?
– Kullanım sıklığına göre yaz ve kış dönemlerinden önce cihazın bakımı için teknik servis bölümümüze başvurmanızı önemle rica ederiz.

Chiller Tamiri Ne Kadar Sürede Yapılır?
– Chiller tamir işlemi için İstanbul ve Düzce’de bulunan müşterilerimize gün içerisinde ulaşıyor, sorunlarını bir an önce çözmeye çalışıyoruz.

Chiller Servis Talep Formu

  Bilgileri eksiksiz doldurun

  Ücretsiz Keşif

  Nasıl bir soğutma sistemine ihtiyacınız olduğunu ücretsiz keşif ile biz belirleyelim.

  En Uygun Fiyatlandırma

  Piyasada yer alan bir çok firmaya göre sizin için en avantajlı fiyatları sunalım.

  Kısa Sürede Montaj

  Teklifimizi kabul ettiğiniz takdirde en kısa sürede montaj hizmetini gerçekleştirelim.

  tr_TRTurkish