Telefon: (212) 544 23 51 | E-posta: bilgi@taninmismakina.com

Thermo 6

Thermo-6 sıcaklık kontrol ünitelerinin teknolojisi, son derece başarılı Thermo-5 serisinin üzerine inşa edilmiştir. HB-Therm, 100.000’den fazla ünitenin kullanımıyla küresel pazar lideri haline gelmiştir.

Ünite teknolojisi her zaman kalite ve dayanıklılığa odaklanmıştır. HB-Therm bunu çekirdek bileşenleri ısıtıcı ve şimdi de akış ölçer için ömür boyu garanti ile desteklemektedir. “Sadece daha iyi”, teknolojimizin sürekli ilerlemesini temsil etmektedir.

Saf enerji verimliliği

Standart olarak sunulan hız kontrollü pompa, çevreye olan bağlılığımızın altını çizmektedir. Energy-Control sihirbazı kullanıcıyı optimum çalışma noktasına yönlendirir. Yeni özel Direct-Drive pompa ile %20 daha yüksek verimlilik.

Mükemmel dokunmatik ekran

Üniteye sadece 10 dakika içinde hakim olacaksınız. Basit kontrol ve net dokunmatik ekran, yardım, uyarılar, raporlar sağlayan ve ünitenin çalışmasını optimize eden uzman sistemle birlikte gelir.

Akıllı ağ bağlantısı

Ethernet (OPC UA) bizim için standarttır. İleriye dönük donanım ve yazılım mimarisi, dijital dünyaya erişmenizi sağlar.

Kontrol edin, analiz edin ve yönetin - hepsi bir arada

Proses veri kaydı, ünite geçmişi, sertifikalar, kalibrasyon verileri, çalıştırma ve montaj talimatları gibi üniteye özgü belgeler – her şey hızlı ve net bir şekilde görüntülenir.

Arıza yok. Ultra düşük bakım

Üniteyi, Thermo-5’in kanıtlanmış teknolojisi üzerine inşa ederek sürekli olarak geliştirdik. Düşük bakım gereksinimleri de Thermo-6’yı bakım açısından cazip hale getiriyor.

Rakipsiz

Isıtma ve akış ölçer için ömür boyu garanti.

Tutku

Tüm uzmanlığımızı, yaratıcılığımızı ve tutkumuzu yeni Thermo-6’ya yansıttık. Daha da iyi performans için.

tr_TRTurkish