Telefon: (212) 544 23 51 | E-posta: bilgi@taninmismakina.com

Tüplerin Üretimi için Ekstrüzyon Hatları

Üretim için ekstrüzyon hatları tek ve çok katmanlı tüplerin

Ambalaj, kozmetik sektöründe kalite iletişiminin en önemli yapı taşlarından biridir. Kurumsal imajın, değerin ve en önemlisi ürünün fiyatının iletilmesi için bir standart görevi görür. Plastikler bu sektörde uzun zaman önce alüminyum gibi diğer tüp malzemelerin yerini almıştır. Çok katmanlı ekstrüzyon gibi yeni malzemeler ve teknolojiler, sadece birkaç yıl önce hayal bile edilemeyen bariyer özelliklerinin, tasarım olanaklarının ve yüzey kalitelerinin elde edilmesini sağlamaktadır.

BREYER, birçok yeniliğimiz ve yeni fikirlerimiz sayesinde itibar kazanmıştır. Avrupa’daki her 10 ekstrüzyon hattından 8’inin BREYER tarafından üretilmesinin bir nedeni var. Bu aynı zamanda bu sistemlerin muazzam performans kazanımları ve yüksek güvenilirliği ile de ilgilidir. BREYER, tüm kalite standartlarını korurken veya aşarken üretim hızını dakikada 300 tüpe çıkarmayı başardı. Başarılarımızla gurur duymak için iyi bir nedenimiz var.

Hepsi tek bir kaynaktan
Bir tüp tamamlanıp müşteriye teslim edilmeden önce başka makineler ve üretim adımları gereklidir. Bu nedenle, erken bir zamanda diğer tanınmış ortaklarla iyi işleyen bir ağ oluşturduk; böylece en başından itibaren sorunsuz bir üretim sürecini garanti edebiliriz.

Tüp ekstrüzyon teknik verileri

Malzeme LDPE, LLDPE, MDPE, HDPE, PP
Ekstrüzyon hızı Çap ve malzemeye bağlı olarak 30 m/dak’ya kadar
tüp sayısı 300/dk’ya kadar
Tüp uzunluğu 39 ila 270 mm
Katman yapılandırması: tek, iki katmanlı, üç katmanlı, beş katmanlı
Pencere ekstrüzyonu: tek ve çok katmanlı tüpler için

Tüp Manşon Üretimi için
Ekstrüzyon Hattı

BREYER TopLine

BREYER Eco-Line Borular için
Ekstrüzyon Hatları

BREYER TubeFlex – Laminat Film Üretimi için Ekstrüzyon Hattı

tr_TRTurkish