Telefon: (212) 544 23 51 | E-posta: bilgi@taninmismakina.com

GT2-S Serisi Servo Plastik Enjeksiyon Makinası

GT2 serisi plastik enjeksiyon kalıplama makinesi, Lanson’un kendi geliştirdiği ve seri üretimini yaptığı tek silindirli enjeksiyon mafsal tipi enjeksiyon kalıplama makinasıdır. Lanson’un gelişmiş tek silindirli enjeksiyon teknolojisini, ileri teknoloji endüstri konseptini ve teknik araştırma platformunu kullanarak, hassasiyet, hızlı işlem, yüksek verimlilik ve enerji tasarrufu gibi öne çıkan özelliklerini sunar. Ayrıca 14 ulusal patent hakkına sahip olmanın keyfini sürer.

ÜRÜN DETAYLARI

Kalıptan makineye ve aksesuarlara  kadar yüksek çeşitlilikte, en üst sınıf plastik ürün taleplerinizi karşılamak için tasarlanmıştır.

900KN – 6500KN arası

1-Tek Silindirli Enjeksiyon

Malı eritip plastikleştiren motoru ve vidası ile eş-eksen enjeksiyon basıncı ve hızını artırır. Hızlı ve keskin doğrulukta bir enjeksiyon performansına sahiptir.

2-Enjeksiyon Ünitesi Doğrusal Kılavuz Kızak Yolu

Kesin doğruluk, düşük sürtünme, hızlı işlem, iyi tekrarlayabilme ve enerji tasarrufu.

3-Düşük Sürtünme, Enerji Tasarrufu Sağlayan Hidrolik Sistem

Düşük sürtünme sağlayan  hidrolik tasarım, enjeksiyon direncini en aza indirir.

4-İsteğe Bağlı Ocak ve Vida

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak farklı ocak ve vida çeşitlerimiz vardır.

5-En İyi Şekilde Tasarlanmış Sabit Plaka

Sabit plakada patenti firmamıza ait olan, baskı altında olduğunda bu baskıyı eşit olarak dağıtan “su kemeri gibi kavisli kalıp montaj plakası” kullanılmıştır. Baskı yoğunlaşmasının önlenmesinin bir sonucu olarak kalıp montaj plakasının kullanım süresi uzatılmıştır. Biçim bozulması sonlu element analizi ile sıkı bir şekilde denetlenmiştir.

6-Uzun Kullanım Ömürlü Genişletilmiş Mafsallı Mengene

Menteşe piminin ve çelik ceketin kullanım ömrünü uzatmak için, menteşelerin, menteşe pimlerinin ve çelik muhafazaların kesme makaslama yüzeylerini artırdık. Hareketli plakanın menteşe kulaklarını genişletmesiyle, kalıp montaj plakasının maruz kaldığı baskı eşit dağıtılmış ve baskı yoğunlaşması önlenmiştir.

7-Hassas Doğrulukta ve Zamandan Tasarruf Sağlayan Dişli Kalıp Ayarlama Cihazı

Hassas doğrulukta dişli kalıp ayarlama cihazı kullanılmıştır, kalıp ayarının yapılması sorunsuz ve hızlıdır. Ayrıca otomatik kalıp ayarlama fonksiyonu ile kalıp değiştirilmesinden sonra makina ayarı için harcanan zamandan tasarruf sağlar.

8-Kullanıcı Dostu Arayüzü, Kolay Kullanım

Kullanıcı dostu arayüzü, kolay kullanım.

9-Değişken Debili Pompa

Kısa hareket durgunluğu, hızlı işlem, enerji tasarrufu ve az gürültülü.

tr_TRTurkish