Telefon: (212) 544 23 51 | E-posta: bilgi@taninmismakina.com

GT3 Serisi Standart Sistem Plastik Enjeksiyon Makinesi

GT3 Serisi Standart Sistem Plastik Enjeksiyon Makinesi

GT-3 son nesil teknoloji ile donatılmış enjeksiyon makinesi en çok tercih edilen plastik enjeksiyon makinesidir. Tek silindirli enjeksiyonuna sahip , motor ve vida grubu eş eksenli, enjeksiyon basıncı hızlı ve hassas performans sağlar. Düşük titreşim ve enerji tasarruflu hidrolik sistem. – GT3-LS60S – GT3-LS650S tonaja kadar.

Marka: Lanson
Ürün No.: GT3-LS60S to GT3-LS650S
Menşei: China
Sıkma Kuvveti (ton): 60 – 650
Güç Sistemi: Servo System
Shot Weight (PS gram): 64 to 2930
Shot Weight (PP gram): 51 to 2318
Shot Volume (cm3): 71 to 3220
Space between tie bar (mm): 460×460 to 1310×1280

Ürün Avantajları

GT3 serisi plastik enjeksiyon makinesi, gelişmiş tek silindirli enjeksiyon ile tasarlanmıştır, ileri teknoloji endüstri konseptini ve teknik araştırma platformunu kullanarak, hassasiyet, hızlı işlem, yüksek verimlilik ve enerji tasarrufu gibi öne çıkan özelliklerini sunar.

Enjeksiyon Ünitesi Doğrusal Kılavuz Kızak Yolu

Malı eritip plastikleştiren motoru ve vidası ile eş-eksen enjeksiyon basıncı ve hızını artırır. Hızlı ve gereken enjeksiyon performansına sahip olur. Yeni tek silindirli enjeksiyon sistemi daha verimli enjeksiyon performansı, daha kompakt tasarımı, daha gelişmiş enjeksiyon ile daha yüksek enjeksiyon basıncını sağlar. Bu özel enjeksiyon ünitesi ön plakası vida ve nozul için daha iyi eş merkezli yapar.

Düşük sürtünmeli hidrolik tasarım, enjeksiyon direncini en aza indirir, hızlı tepki, ultra hız, daha fazla enerji tasarrufu sağlar. Vida dönüşünü izlemek için bir pencere mevcuttur.

Enjeksiyon Hareketi Sabit Kontrol Valfi İle Bağlıdır

Etkili sıvı dalgalanmasını azaltır ve enjeksiyon hassasiyetini artırır (farklı  modele göre farklı valfler).

Güçlendirilmiş Çapraz Kafa

Çapraz tasarlanmış kafa ile sağlam bir yapıya ve uzun ömrüne sahiptir.

Optimize Edilmiş Sabit Plaka Tasarımı ( 60T ila 260T)

Sabit plakada patenti firmamıza ait olan, baskı altında olduğunda bu baskıyı eşit olarak dağıtan “su kemeri gibi kavisli kalıp montaj plakası” kullanılmıştır. Baskı yoğunlaşmasının önlenmesinin bir sonucu olarak kalıp montaj plakasının kullanım süresi uzatılmıştır. Biçim bozulması sonlu element analizi ile sıkı bir şekilde denetlenmiştir.

Uzun Kullanım Ömürlü Genişletilmiş Mafsallı Mengene

Menteşe piminin ve çelik ceketin kullanım ömrünü uzatmak için, menteşelerin, menteşe pimlerinin ve çelik muhafazaların kesme makaslama yüzeylerini artırdık. Hareketli plakanın menteşe kulaklarını genişletmesiyle, kalıp montaj plakasının maruz kaldığı baskı eşit dağıtılmış ve baskı yoğunlaşması önlenmiştir.

Akıllı Kontrol & Servo Güç Sistemi

Rotasyonlu yüksek performanslı kontrol paneli ayrıca yeni nesil akıllı bilgisayar denetleyicisine sahiptir.
Servo sürücü sistemi, en yüksek talebi, en yüksek hassasiyeti ve en düşük güç tüketimini garanti eder.

tr_TRTurkish